O nas

Szkoła tenisa ziemnego Tenisówka została założona w 2013 roku przez instruktora Jakuba Szukałę. Początkowo głównym celem działalności Szkoły było zagospodarowanie czasu wolnego dzieciom, młodzieży i osobom dorosłym z Powiatu Dzierżoniowskiego poprzez organizację zajęć tenisowych w okresie roku szkolnego  oraz w okresie wakacji w ramach półkolonii tenisowych.  Z biegiem czasu i rozwojem zainteresowania tym sportem, cel szkoły przesuwał się coraz bardziej w kierunku przygotowania podopiecznych do udziału w turniejach, co mobilizowało kadrę do pogłębiania wiedzy i umiejętności trenerskich. Wzięliśmy udział w wielu konferencjach dla trenerów tenisa.

Od 2015 r. współpracujemy z trenerem tenisa ziemnego Kamilem Kaletą, który szkoli dzieci i młodzież grające w turniejach PZT. Z wiedzy Kamila korzystają również trenerzy Tenisówki, co przekłada się na podwyższenie poziomu wyszkolenia naszych podopiecznych.

Obecnie w naszej szkole tenisowej pracuje 3 trenerów: Jakub Szukała, Tomasz Nowacki, Michał Andrzejewski, dodatkowo współpracujemy z Kamilem. Z naszych usług korzysta obecnie około 100 klientów w wieku od 3 roku życia wzwyż, prowadzimy zajęcia grupowe, indywidualne oraz treningi tenisowe dla zawodników PZT.

Organizujemy turnieje dla dzieci i dorosłych, angażujemy się w akcje charytatywne, wielokrotnie byliśmy organizatorami turniejów z których dochód przeznaczaliśmy dla potrzebujących. W okresie wakacyjnym organizujemy półkolonie tenisowe, półkolonie Tenis Rower Żagle oraz obozy tenisowe, promując w ten sposób tenis nie tylko jako dyscyplinę sportu, ale również sposób na poznawanie nowych ludzi, miejsc i otaczających nas walorów krajoznawczych.
O nas

Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych na poziomie rekreacyjnym jak również treningi tenisowe i ogólnorozwojowe dla zawodników PZT

Szybki Kontakt

ul. Staszica 32
58-200 Dzierżoniów

+48 508 287 108

jkszukala@gmail.com

Jesteśmy też na

facebook

Copyright © 2022 TeniSówka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
OBSŁUGA IT-COMPLEX

Search